Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody

Baltic Fashion & Textile Riga 2015

 

Szanowni Państwo,

Międzynarodowe Targi Tekstyliów, Odzieży, Technologii, Urządzeń Produkcyjnych i Materiałów "Baltic Fashion & Textile Riga 2015" – już od dwóch dekad najbardziej znaczące wydarzenie przemysłu włókienniczego w krajach bałtyckich - odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowym Kipsala w Rydze na Łotwie w dniach od 16 do 18 kwietnia 2015 r.

 

"Baltic Fashion & Textile Riga 2015" jest organizowane przez International Exhibition Company BT 1 w największym, wyspecjalizowanym centrum wystawienniczym w krajach bałtyckich, które oferuje liczne udogodnienia, usługi i jakość, które spełniają międzynarodowe standardy. 

 

"Baltic Fashion & Textile Riga 2015" są największymi targami w regionie bałtyckim, które oferują przedsiębiorcom szerokie możliwości zawarcia kontraktów na dostawę tkanin, materiałów, akcesoriów do szycia, urządzeń produkcyjnych i technologii do przedsiębiorstw produkcyjnych. To unikalna platforma biznesowa dla producentów i handlowców produktów włókienniczych, odzieżowych i skórzanych oraz urządzeń, zainteresowanych rozwojem biznesowych kontaktów międzynarodowych i poszukiwaniem nowych partnerów z innych państw.

 

Targi regularnie przyciągają ponad 9.000 profesjonalistów, przedsiębiorców, przedstawicieli krajowych i lokalnych władz, organizacji pozarządowych oraz kupców z ponad 26 krajów z całego świata.

16 kwiecień jest dniem handlu i biznesu, podczas którego oferowane jest seminarium "Tendencje mody, prognozy i ich zastosowanie w biznesie modowym" oraz spotkania z łotewskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami włókienniczymi i odzieżowymi, agentami i handlowcami. Wystawcy będą mieli możliwość spotkania przedstawicieli stowarzyszeń i organizacji zawodowych z Łotwy, Litwy, Estonii, Uzbekistanu, Ukrainy i innych krajów, dające szansę  zawarcia nowych kontaktów i wypracowania możliwości dalszej współpracy. Zapraszamy do udziału w dniu handlu i biznesu producentów, przedsiębiorców, agentów, przedstawicieli zawodowych stowarzyszeń i firm oraz profesjonalistów. Prosimy Państwo o zarejestrowanie obecności na stronie Targów bez ponoszenia opłat!

Drugiego dnia Targów, 17 kwietnia, Łotewskie Centrum Technologii (LTC) oraz Enterprise Europe Network Łotwy (EEN-Latvia) organizują wydarzenie, mające na celu kojarzenie kontaktów międzynarodowych dla podniesienia konkurencyjności przedsiębiorstw włókienniczych i projektowych. B2B Matchmaking Event jest otwarte dla wszystkich uczestników “Baltic Fashion & Textile Riga 2015” oraz dla profesjonalistów z branży włókienniczej, modowej i projektowej. Rejestracji należy dokonać do 13 kwietnia poprzez stronę: www.b2match.eu/baltic-fashion-textile2015

 

Międzynarodowy Konkurs dla Młodych Projektantów Mody “Habitus Baltija 2015”, który rocznie przyciąga uczestników z około 10 krajów odbędzie się 17 kwietnia. Więcej informacji na stronie: www.habitus.lv

Zapraszamy do udziału w "Baltic Fashion & Textile Riga 2015" -  Państwo wypromujecie firmę na rynkach bałtyckich, nawiążecie nowe kontakty i rozszerzycie działalność na nowe regiony.

Więcej informacji na temat targów na stronie: www.balticfashiontextile.com

 

Materiał filmowy z ostatnich targów możecie Państwo obejrzeć: http://failiem.lv/u/frsudyl

 

Czekamy na Państwa na „Baltic Fashion & Textile Riga 2015”!

Z poważaniem,
Ilze Avota
Project Manager

"Baltic Fashion & Textile Riga 2015"
Tel: (+371) 67065037
Mob: (+371) 29355607
E-mail: ilze.avota@bt1.lv