Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody

Fashion Week w Łodzi odkrywa nowe wnętrza i otwiera się dla mieszkańców miasta

 

11. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland rozpocznie się 22 października i potrwa pięć dni. Główne wydarzenia rozegrają się w Expo Łódź, Monopolis oraz Centrum Promocji Mody. Największe w branży modowej święto to nie tylko seria pokazów, ale także showroom z butikami uznanych projektantów i debiutantów, szkolenia i wystawy poświęcone modzie .


 

Podczas październikowej edycji projektanci zaprezentują trendy na wiosnę-lato 2015, a w ramach umów partnerskich z zagranicznymi Fashion Week, goście będą mogli podziwiać kolekcje projektantów z Moda Lisboa-Lisboa Fashion Week, Serbia Fashion Week, Show-floor Berlin oraz Fashion Clash. Program imprezy opiera się na trzech głównych segmentach - Designer Avenue, OFF Out of Schedule oraz STUDIO. Designer Avenue to premierowe pokazy ekskluzywnych kolekcji pret-a-porter najlepszych polskich projektantów oraz gości specjalnych zza zagranicy. Podczas 11. edycji na wybiegu zobaczymy m.in. kolekcję Dawida Tomaszewskiego, Łukasza Jemioła, Michała Szulca czy Nenukko. Wśród gości zagranicznych na Designer Avenue po raz kolejny znajdzie się portugalski projektant Nuno Gama. Pokazy i szkolenia planowane są od środy do soboty. Niedziela jest dniem, w którym do miasteczka Fashion Week organizatorzy zapraszają wszystkich łodzian, którzy kochają modę.
 
Do dyspozycji mieszkańców, którzy odwiedzą showroom będą nawet profesjonalni doradcy zakupów.

Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3592323,fashion-week-w-lodzi-odkrywa-nowe-wnetrza-i-otwiera-sie-dla-mieszkancow-miasta,id,t.html?cookie=1