Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody

Firmy odzieżowe wsparły XIX Galę Choinki Rotariańskiej

XIX Gala Choinki Rotariańskiej odbyła się 7 grudnia 2014 w hotelu Sheraton, Warszawa.

Marki odzieżowe, które wsparły XIX Galę Choinki Rotariańskiej

 

ACUS

CATERINA

INFINITY GROUP

KASTOR NORMAN

POTIS & VERSO

TERESA KOPIAS

 

Wieloletnie doświadczenie RC Warszawa City, jak i ponad stuletnia tradycja światowego Rotary, gwarantują wykorzystanie na cele charytatywne 100% pozyskanych środków, a współpraca z innymi klubami Rotary oraz z Rotary Foundation umożliwia ich podwojenie.

Celem tegorocznej świątecznej Gali jest zebranie środków finansowych na stypendia studenckie dla młodzieży polskojęzycznej zza wschodniej granicy, kontynuację programu przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu GOOD START, w ramach którego wyposażamy świetlice socjoterapeutyczne w sprzęt do interaktywnych metod nauczania, udział w międzynarodowym projekcie budowy szpitala w Senegalu, przekazywanie sprzętu rehabilitacyjnego potrzebującym.

Tegoroczna XIX. edycja Gali była szczególnie uroczysta. Wieczór uświetnł występ śpiewaczki operowej Alicji Węgorzewskiej, odbył się także pokaz mody oraz aukcja kreacji prezentowanych przez aktorki i aktorów. Prosimy pamiętać, że zysk z imprezy w całości przeznaczony zostanie na pomoc osobom najbardziej potrzebującym. (11 zdjęć)